Kontakt teamet

Vores team består af mennesker, der alle bidrager med afgørende kvalifikationer for at sikre vores langsigtede konkurrenceevne.
Se listen af vores kolleger herunder.

Amanda Palludan

Office Gardenerap@hildebrandtbrandi.com+45 31 90 77 43

Annika Kvist

Senior Management Consultantak@hildebrandtbrandi.com+45 21 44 35 99

Christian Bjerregaard

Senior Management Consultantcb@hildebrandtbrandi.com+45 20 33 21 11

Clara Løvegod

Office & Recruitment Managercl@hildebrandtbrandi.com+45 30 50 19 72

Claus Tolstrup Jensen

Senior Advisorctj@hildebrandtbrandi.com+45 22 55 05 75

Daniel Omann Gru

Management Consultantdog@hildebrandtbrandi.com+45 42 70 66 43

Esben Vinther

Senior Advisorev@hildebrandtbrandi.com+45 23 30 19 20

Helene Brügger Jørgensen

Office Gardenerhbj@hildebrandtbrandi.com+45 21 40 82 97

Helle Føns

Senior Management Consultant hf@hildebrandtbrandi.com+45 22 86 86 46

Henrik Ørholst

Senior Advisorho@hildebrandtbrandi.com+45 40 32 33 51

Janie Nørgaard

Associate Partnerjn@hildebrandtbrandi.com+45 22 92 16 95

Jesper Boelt

Management Consultantjb@hildebrandtbrandi.com+45 51 91 89 33

Kasper Sonne Nørbygaard

Management Consultantksn@hildebrandtbrandi.com+45 27 50 19 10

Kasper Wittrup

Senior Advisorkw@hildebrandtbrandi.com+45 60 19 82 71

Mads Møller

Senior Management Consultantmm@hildebrandtbrandi.com+45 42 57 93 57

Maiken Petersen

Office Gardenermep@hildebrandtbrandi.com+45 28 18 66 97

Marianne Faaborg Aguilar

Business Controllermfa@hildebrandtbrandi.com+45 23 23 22 95

Mette Gry Jakobsen

Office Gardenermgj@hildebrandtbrandi.com+45 30 11 01 06

Mikkel E. Bendixen

Senior Management Consultantmeb@hildebrandtbrandi.com+45 28 90 89 35

Morten H. Hansen

Senior Management Consultantmh@hildebrandtbrandi.com+45 23 20 95 20

Nana Påske

Management Consultantnp@hildebrandtbrandi.com+45 20 77 50 55

Nanna Tang Sørensen

Office Gardenernt@hildebrandtbrandi.com+45 20 64 49 20

Niels A. Gabel-Jørgensen

Partnernag@hildebrandtbrandi.com+45 53 82 38 00

Nikolas Bakke

Senior Management Consultantnb@hildebrandtbrandi.com+45 30 23 35 23

Peter Stensig Kristensen

Marketing & Communications Internpsk@hildebrandtbrandi.com

Philip Bjerre Andersen

Management Consultantpba@hildebrandtbrandi.com+45 30 25 56 16

Philip Kimber Baumgarten

Management Consultantpkb@hildebrandtbrandi.com+45 61 70 50 83

Philip Telmer

Senior Management Consultantpt@hildebrandtbrandi.com+45 51 22 24 15

Rasmus Nielsen

IT Managerrn@hildebrandtbrandi.com+45 51 18 32 69

Rie Bing

Senior Management Consultantrb@hildebrandtbrandi.com+45 40 17 71 42

Signe Raskmark

Marketing & Communications Managersr@hildebrandtbrandi.com+45 22 81 80 33

Simone Witting

HR Assistantsw@hildebrandtbrandi.com+45 31 16 50 45

Sofie Lindgaard Breum

Senior Management Consultantslb@hildebrandtbrandi.com+45 28 49 74 28

Sofie T. Gildsig

Management Consultantstg@hildebrandtbrandi.com+45 28 57 36 67

Søren Peter Andersen

IT Supporterspa@hildebrandtbrandi.com +45 28 56 42 08

Søren Stig Hedensted

Senior Management Consultantssh@hildebrandtbrandi.com+45 28 18 17 51

Søren Strunk-Sørensen

Senior Advisorsss@hildebrandtbrandi.com+45 20 46 25 37

Stine Sofie Bisgaard

Management Consultantssb@hildebrandtbrandi.com+45 29 24 33 37

Ulrik Møller Christensen

Senior Advisoruc@hildebrandtbrandi.com+45 29 13 11 99

Vicki Juel Isaksen

Senior Management Consultantvi@hildebrandtbrandi.com+45 51 78 97 79

Brænder du for det samme som os?

SE VORES KARRIERESIDE

Vi er topledelsens rådgiver. Vi hjælper organisationer til at opnå toppræstationer ved at løse komplekse udfordringer og skabe succesfulde transformationer, fra analyse og strategi til eksekvering og forankring. For mennesker og med mennesker.